Serhan Tunca TCL Communication Orta Doğu ve Türkiye Bölge Direktörü olarak atandı

TCL Communication Türkiye Ülke Müdürü Serhan Tunca, TCL Communication Orta Doğu ve Türkiye Bölge Direktörü görevine atandı.

Teknoloji alanında 20 yıla yakın deneyiminin yanı sıra satış, kanal yönetimi, iş geliştirme ve stratejik ilişki yönetimi gibi alanlarda da uzmanlığa sahip olan TCL Communication Türkiye Ülke Müdürü Serhan Tunca, TCL Communication Orta Doğu ve Türkiye Bölge Direktörü görevine getirildi.
 
Öncü tüketici elektroniği şirketlerinin satış, pazarlama, operasyon ve dağıtım alanlarında 20 yıla yakın   tecrübeye sahip TCL Communication Türkiye Ülke Müdürü Serhan Tunca, TCL Communication Orta Doğu ve Türkiye Bölge Direktörü görevine atandı.
 
Tunca bu yeni süreçte Türkiye’nin yanı sıra Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan’ın da aralarında yer aldığı toplam 17 ülkeden sorumlu olacak. Türkiye, bölgede önemli ve güçlü bir ülke olması sebebiyle tüm bölgenin yönetimi açısından merkez konumda yer alacak.
 
İstanbul Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde eğitimini tamamlayan Tunca, 2004 yılında başladığı kariyer yolculuğunda aralarında global mobil teknoloji şirketlerinin de bulunduğu uluslararası tüketici elektroniği şirketlerinde satış, kanal yönetimi, iş geliştirme, stratejik ilişki yönetimi, ülke ve bölge düzeyinde kilit müşteri yönetiminin de bulunduğu birçok alanda deneyim sahibi olup TCL Communication’a 2016 yılında katıldı. Tunca, 2020 yılından bu yana TCL Communication Türkiye Ülke Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu