Site icon CIO Update

SmartMessage’in yeni Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Taner Çamoğlu oldu

Dijital pazarlama teknolojileri lideri SmartMessage, kurumsal satış alanının tecrübeli ismi Taner Çamoğlu’nu Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (Chief Sales Officer) olarak atadı. Taner Çamoğlu’nun SmartMessage’daki yeni rolü, şirketin pazarlama teknolojileri alanındaki liderliğini daha da pekiştirmesi ve müşterilere en üst düzeyde değer sunmaya devam etmesi için önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Dijital pazarlama teknolojileri alanında lider çözümler sunan SmartMessage, üst düzey bir atama gerçekleştirdi. Taner Çamoğlu’nun Chief Sales Officer (CSO) olarak atanmasıyla yönetim kadrosunu daha da güçlendiren SmartMessage, büyüme hedeflerinde emin adımlarla ilerlemeyi sürdürüyor.

Taner Çamoğlu, kariyerine bankacılık sektöründe hazine bölümünde başlayarak, finansal alanda derin bir uzmanlık kazandı. Daha sonra, GSM sektörüne adım atan Çamoğlu, Avea’da (Türk Telekom) satış ve kurumsal pazarlama departmanında önemli roller üstlendi. Bu deneyimlerin yanı sıra, bazı uluslararası şirketlerde SaaS ve telekomünikasyon alanları özelinde üst düzey liderlik pozisyonlarında bulunarak geniş bir perspektif edindi.

SmartMessage’ın yeni CSO’su olarak göreve başlayan Çamoğlu, SaaS alanında satış verimliliğini artırmak ve müşteri deneyimini geliştirmek üzerine yoğunlaşacak. Çamoğlu’nun liderliğinde hayata geçirilecek projelerin ana hedefi SmartMessage’ın küresel genişlemesini hızlandırmak ve bulut tabanlı çözümlerini hedef sektörlerle bir araya getirmek olacak. Ayrıca, müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak, kullanıcı deneyimini sürekli iyileştirmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak da Çamoğlu’nun ana hedefleri arasında yer alıyor.

Exit mobile version