Galaxy A35 50MP kamera güncellemesiyle geliyor!

Galaxy A35, bu iyileştirmelerle birlikte, piyasadaki diğer akıllı telefonlar arasında iddialı bir konuma sahip olacak.

Samsung’un popüler Galaxy A serisinden Galaxy A35’in kamera özellikleri gün yüzüne çıktı. GalaxyClub tarafından paylaşılan bilgilere göre, Galaxy A35 modeli 50MP ana kamera ile gelecek. Şirket, son dönemde kullandığı 48MP kamera sensörleri yerine yükseltmeye giderek fotoğraf ve video deneyimini önemli ölçüde artıracak.

Aynı kaynağa göre, cihazın selfie kamerası 13MP olarak korunacak. Arka tarafta ise ikincil kameraların ne türde olacağı henüz netlik kazanmış değil. Ancak, birçok orta segment Galaxy telefonunda kullanılan 8MP geniş açılı kamera ve 5MP makro kamera kombinasyonunun bu cihazda da yer alması bekleniyor.

Galaxy A35 yenilenmiş kamerasıyla geliyor

Samsung, bu hamlesiyle kamera deneyiminde çıtayı yükseltiyor ve kullanıcılara daha yüksek çözünürlükte fotoğraf ve videolar sunmayı amaçlıyor. Galaxy A35, bu iyileştirmelerle birlikte, piyasadaki diğer akıllı telefonlar arasında iddialı bir konuma sahip olacak.

Önemli bir not olarak belirtilen, Samsung’un daha düşük segmentteki Galaxy A05 ve Galaxy A05s modellerinde de 50MP ana kameraya yer vermesi. Bu durum, şirketin artık tüm fiyat aralıklarında görüntü kalitesine önem verdiğini gösteriyor.

Galaxy A35’in diğer özellikleri hakkında şu an için çok fazla bilgi yok, ancak sızan bilgiler arasında cihazın Exynos 1480 işlemcisine sahip olabileceği de belirtiliyor. Mart 2024’e kadar beklenen lansman öncesi, diğer detaylar için takipte kalın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu