Galaxy Ring 9 güne kadar pil ömrü sunacak!

Samsung’un bu yenilikçi ürününün, yılın ikinci yarısında piyasaya sürülmesi beklenmekte.

Samsung’un yeni teknoloji harikası, Galaxy Ring, kullanıcılarına tam dokuz güne kadar pil ömrü sağlamakta. Ayrıca bu yenilikçi aksesuar, yılın ikinci yarısında teknoloji severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Teknoloji devi Samsung, nano teknoloji alanındaki son ürünü Galaxy Ring’i tanıttı. Bu akıllı yüzük, kullanıcılarına beş ila dokuz gün arasında değişen bir pil ömrü vaat ediyor. Elbette ürünün bu kadar uzun süre dayanmasının sırrı, ekran gibi enerji tüketen bir bileşenin olmamasında yatıyor.

Galaxy Ring 9 Güne Kadar Pil Ömrü Sunacak!
Galaxy Ring 9 Güne Kadar Pil Ömrü

Galaxy Ring, şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada sunmakta. Samsung MX’in Dijital Sağlık Başkanı Hon Pak’a göre, daha büyük boyutlu Galaxy Ring modelleri, daha büyük pil hücrelerine sahip. Yani, daha küçük modeller beş günlük bir kullanım sunarken, büyük modeller tam dokuz güne kadar gidebiliyor.

Galaxy Ring 9 Güne Kadar Pil Ömrü Sunacak!
Galaxy Ring 9 Güne Kadar Pil Ömrü

Galaxy Ring, uyku takibi özellikleri sunmakta. Ayrıca, Vitality Score gibi yetenekleriyle de dikkat çekiyor. Bu akıllı yüzük, kullanıcıların sağlıklarını daha iyi takip etmelerine olanak tanıyacak bir dizi sensöre sahip.

Samsung’un bu yenilikçi ürününün, yılın ikinci yarısında piyasaya sürülmesi beklenmekte. Bu lansmanın, daha önce söylentilere konu olan Temmuz ayındaki Galaxy Unpacked etkinliği ile aynı zamana denk gelmesi beklenmekte.

Siz Samsung’un bu yüzüğü hakkında ne düşünüyorsunuz. Türkiye’de bütçenize uygun bir fiyatla satışa sunulsa, almayı düşünür müydünüz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu