Vivo’nun bir sonraki amiral gemisi cam ve deri seçenekleriyle gelecek!

En güncel raporlara göre, cihaz 16GB RAM ve 1TB dahili hafıza seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Vivo’nun amiral gemisi akıllı telefon serisine yeni bir soluk getirecek olan Vivo X100 Pro+, farklı malzeme seçenekleriyle dikkat çekiyor. Şirket, kullanıcıların zevklerine hitap etmek için hem cam hem de deri arka kapak seçenekleri üzerinde çalışıyor. Siyah modelin deri bir bitişe sahip olacağı, diğer iki renk seçeneği olan mavi ve sarının ise cam arka kapakla geleceği belirtiliyor.

Vivo X100 Pro+, donanım özellikleriyle de göz kamaştırıyor. En güncel raporlara göre, cihaz 16GB RAM ve 1TB dahili hafıza seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulacak. Daha önceki raporlarda 24GB RAM’e sahip bir versiyonun olacağı iddia edilse de, bu bilgi henüz doğrulanmadı.

Vivo'nun bir sonraki amiral gemisinin cam ve deri seçenekleriyle geleceği bildiriliyor
Vivo’nun bir sonraki amiral gemisinin cam ve deri seçenekleriyle geleceği bildiriliyor

Teknoloji tutkunlarını heyecanlandıran bir diğer özellik ise, USB 3.2, IP68 sertifikasyonu ve çift yönlü uydu iletişim yeteneği. Ayrıca, cihazın 2K çözünürlüğe sahip Samsung AMOLED ekranı ve güçlü kamera sistemi bulunuyor. Kamera sistemi, 50 megapiksel ana kamera (Sony LYT-900 sensör), ultra geniş açılı lens ve 200x dijital zoom ile 4.3x optik zoom özelliklerine sahip 200 megapiksel periskop telefoto kamera içeriyor.

Pil ömrü hakkında henüz kesin bilgiler olmasa da, 100W kablolu ve 50W kablosuz şarj desteği söz konusu. Vivo’nun X100 Pro+ modelini 2024’ün ikinci çeyreğinde tanıtması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu