Sektörden haberler

Frost & Sullivan’dan Vertiv’e üç sektör lideri ödülü

Vertiv’in aldığı liderlik ödülleri şirketin ürünlerinin, stratejisinin ve yarattığı değerin başarısını kanıtlıyor.

Kritik dijital altyapı ve süreklilik çözümlerinin küresel sağlayıcısı Vertiv, Frost & Sullivan’dan prefabrik modüler (PFM) veri merkezi sektöründe ürün liderliği, Asya-Pasifik kritik güç sektöründe rekabet stratejisi ve müşteri değeri liderliği için EMEA’da tanınan üç sektör liderliği ödülü aldı.  

Alınan ödüllerle ilgili olarak Frost & Sullivan CEO’su Darrell Huntsman, “İnovasyonu ve büyümeyi desteklemek; yıkıcı teknolojiler, değer zincirinde yaşanan sıkışma, endüstri yakınsaması ve yeni iş modelleri gibi değişimi zorlayan stratejik zorunluluklar nedeniyle daha da zorlaştı. Bu nedenle Vertiv’in aldığı ödüllerle ön plana çıkması daha büyük bir başarı anlamına geliyor.” dedi.

Frost & Sullivan, her ödül kategorisi için birden fazla adayın değerlendirildiği titiz bir analitik süreç uyguluyor. Bu süreç, aday gösterilen her şirket için iki boyutta en iyi uygulama kriterlerinin detaylı bir şekilde değerlendirmesini içeriyor. Vertiv, müşteri odaklı yaklaşımı, teknolojiye entegre ve çok yönlü ürünleri ile ortaya koyduğu güçlü performansıyla bu üç kategoride başarılı oldu.

Frost &Sullivan’a göre Vertiv’in karşılanmayan pazar ihtiyaçlarını ve yetersiz hizmet verilen müşteri gereksinimlerini ortaya koyma becerisi rakipsiz. Vertiv, mevcut pazar ihtiyaçlarını karşılayan ve müşterilerin gelecek beklentilerini tahmin eden ürün ve çözümler geliştirme konusunda da üstün bir performans ortaya koydu. Şirket, geniş kapsamlı ürün konumlandırma stratejisiyle, ortak yerleşim, bulut, kurumsal ve edge segmentler dahil olmak üzere veri merkezi pazarında başarılı bir şekilde farklı bir konum ve önemli bir rekabet avantajı sağladı.

 “Müşterilerimize bağlılık, veri merkezi sektöründe yenilik ve mükemmelliğe adanmışlık Vertiv’deki en önemli önceliklerimiz arasında yer alıyor.” diyen Vertiv CEO’su Rob Johnson, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Frost & Sullivan’ın müşteri odaklılığımızın ve çözüm stratejimizin değerini anlamasından onur duyuyoruz.” 

Her bir ödül için belirlenen kriterler ve yapılan analizler hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantılardaki Frost & Sullivan raporlarını okuyabilirsiniz.

2022 Ürün Liderliği Ödülü  – EMEA Prefabrik Modüler Veri Merkezi Sektörü

“Şirketin prefabrik modüler veri merkezi portföyü; standart ürün platform, özel olarak oluşturulmuş çözümler ve hibrit tasarımlar olmak üzere üç temel unsur üzerine inşa edilmiş durumda. Araştırma; Vertiv’in ürün geliştirme stratejisinin merkezindeki ortak temanın müşterilerin sorunlu noktalarına ve değişen ihtiyaçlarına hitap etmek olduğunu ortaya çıkardı.” Gautham Gnanajothi, Frost & Sullivan Global Araştırma Direktörü

2021 Rekabetçi Strateji Liderliği Ödülü  – Asya-Pasifik Kritik Güç Altyapısı Sektörü
“Frost & Sullivan, Vertiv’in yenilikçi tekliflerini sürekli daha üst seviyeye çıkarırken ve müşterilerin ihtiyaçlarını dinamik şekilde karşılarken durmaksızın kalitesini ve gelişimini güçlendirme yeteneğini takdir ediyor.” Iqra Azam, Frost & Sullivan En İyi Uygulamalar Araştırma Analisti

2021 Müşteri Değerinde Liderlik Ödülü  – Asya-Pasifik UPS Sektörü

“Şirketin müşteriyi elinde tutma konusundaki güçlü performansı ve müşteri edinme yeteneği, ürün ve hizmetlerinin üstün kalitesinin bir kanıtı. Vertiv, sektörde benzersiz bir etki yaratarak mükemmel iş ortağı ağını güvence altına alıyor.” Iqra Azam, Frost & Sullivan En İyi Uygulamalar Araştırma Analisti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
tr_TRTurkish