Technopc Yurt Dışında Büyümeye Devam Ediyor: Taşkent’te Yeni Showroom ve Satış Ofisi Açıldı

Technopc, uluslararası pazarlarda büyüme stratejisine paralel olarak, müşterilerine en ileri teknolojileri sunmayı ve hizmet kalitesini sürekli olarak artırmayı hedefliyor.

Technopc olarak, uluslararası alandaki varlığımızı genişletme hedefimize emin adımlarla ilerliyor, Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te, kurumsal müşterilerimizle buluşmanın gururunu yaşıyoruz. Şehrin merkezi caddelerinden biri olan Niazbek üzerinde yer alan yeni showroom ve kurumsal satış ofisimizle hizmetinizdeyiz.

Bu yeni merkezimizle, Özbekistan’da faaliyet gösteren firmalara ve Özbekistan’da yerleşik müşterilerimize hızlı ve kesintisiz ürün ve servis desteği sunmayı hedefliyoruz. Müşteri ihtiyaçlarına özel, inovatif donanım çözümlerimizle teknolojiyi Taşkent’te de bir değişim gücü olarak sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yurt dışındaki varlığımızı güçlendirme yolunda önemli bir adım olan Technopc Taşkent showroom ve kurumsal satış ofisimizle, Özbekistan’daki müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmaya devam edeceğiz. Alanında uzman ekibimizle, Taşkent’te de teknoloji ve inovasyonun öncüsü olma misyonumuzu sürdüreceğiz.

Technopc, uluslararası pazarlarda büyüme stratejisine paralel olarak, müşterilerine en ileri teknolojileri sunmayı ve hizmet kalitesini sürekli olarak artırmayı hedeflemektedir. Taşkent’te açtığımız yeni showroom ve satış ofisimizle bu hedef doğrultusunda önemli bir adım atmış bulunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu