Kablosuz teknolojiler hayatın her alanına giriyor

Kablosuz cihazlar hayatı kolaylaştırmaya uzun zaman önce başladılar. Günümüzde taşınabilir harici disklerde de bu teknoloji artık yanımızda.

Seagate tarafından geliştirilen Wireless Plus, kablo veya internet olmadan erişebileceğiniz taşınabilir bir depolama alanı. Wireless Plus ile yoldayken dosyalarınıza cep telefonundan, tablet bilgisayardan ya da diz üstü bilgisayarınızdan ulaşmanız mümkün. Wireless Plus, kendi kablosuz ağını oluşturarak bunlara olanak tanıyor. iOS ve Android platformlarını destekleyen cihaz, ücretsiz sunulan Seagete Media uygulaması ile dosyalarınız gittiğiniz her yerde elinizin altında bulunuyor. 1TB depolama alanı bulunan Wireless Plus, 46 metre içerisinde dosyalarınıza erişmenize izin veriyor.

8 cihaza kadar aynı anda bağlanılabilen Wireless Plus, sahip olduğu uygulama ile kelime tabanlı arma becerisine de sahip. 10 saate kadar pil ömrüne sahip olan cihaz uzun yolculuklarda tüm dosyalarınızın sizinle birlikte olmasını sağlıyor.

Seagete Wireless Plus, ev ortamında da kullanıma uygun. Oyun konsolları, akıllı TV’ler, Blu-ray oynatıcılar ve diğer DLNA cihazları, Wireless Plus’ın içindeki dosyalara kablosuz ağ bağlantısı sayesinde ulaşabilir. Apple TV, iPad, iPhone ve iPod Touch gibi cihazlarla Airplay üzerinden de bağlantı kurabilen Wireless Plus, ayrıca Samsung akıllı televizyonlar ve Blu-ray oynatıcılara özel olarak yazılmış olan medya uygulaması ile doğrudan bu cihazlarla uyumlu hale gelebiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu