Microsoft Office 365, nihayet iPhone’da

İPhone kullanıcıları tarafından uzun süredir beklenen Microsoft Office 365 uygulaması sonunda Apple App Store’da indirilmeye sunuldu.

Uzun süren söylentilerden sonra Microsoft nihayet iPhone için Office uygulamasını duyurdu. Ancak uygulamayı sadece Office 365 üyeleri ya da Microsoft’un bulut bazlı Office hizmetine ödeme yapanlar kullanabilecek. Office 365’in yıllık ücreti 100 dolar ve bu ücreti ödeyen her kullanıcı SkyDrive kullanan herhangi bir cihaz üzerinde Word, Excel, Power Point gibi Office uygulamalarına ulaşabilecek.

Yeni Office iPhone uygulaması,  iPhone üzerinde SkyDrive hesabına saklanan dokümanların görüntülenmesi ve düzenlenmesini sağlıyor. Kullanımı oldukça basit olan uygulamada, tüm değişiklikler ve yeni belgeler kullanıcının Office 365 hesabı ile senkronize olacak. Böylece iPhone üzerinde yapılan bir değişiklik de PC’de görülebilecek. Office 365 uygulaması, tablolar, animasyonlar, SmartArt grafikler ve şekiller gibi zengin içeriklerin de tamamını destekliyor.

Uzun süredir kullanıcılar tarafından beklenen uygulama, iPhone için mükemmel çözüm olmasa da Microsoft’un yapabileceği en iyi çözüm olduğu belirtiliyor.  Office 365 uygulaması şu anda App Store’daki yerini almış durumda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu