Toshiba ürünleri 5 yıl garantili

Toshiba’nın notebook,tablet, televizyon, harddisk, kamera ve led aydınlatma ürünleri Türkiye distiribitörü TNB A.ş. temsil ettiği tüm ürünler için tüketicilere 5 yıl garanti sunuyor.
Toshiba kullanıcılarına teşekkür niteliğinde olan 5 yıl garanti hizmeti, Mart ayı sonuna kadar yapılacak alışverişlerde geçerli. TNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter yaptığı açıklamada ‘’Bilişim sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi, uzmanlığı ve yeniliklerde öncülüğüyle tanınan Toshiba’nın en yeni ürünlerini Toshiba kalitesi ve güvencesiyle sunarken şimdi eşsiz bir fırsata imza atıyoruz. Ürünlerimize o kadar güveniyoruz ki şimdi tüm ürünlerimizi 5 yıl garantili olarak sunuyoruz. İster bir Toshiba notebook, TV veya tablet alın; isterseniz Toshiba HDD veya çevre dostu Led aydınlatma ürün grubumuzdan ürün seçin; tüm ürünlerimiz 2020 yılına kadar garantili. Toshiba ile 25’inci yılımızda Toshiba kullanıcılarına teşekkür niteliğinde olan 5 yıl garanti hizmeti, Mart ayı sonuna kadar yapılacak alışverişlerde geçerli.’

Bu uygulama tüm dünyada bir ilk

Toshiba bu ay başlattığı yeni garanti duyurusuyla bilgisayar işinde ezberleri bozuyor. Toshiba 2014’te Türkiye’de daralan bilgisayar pazarına rağmen adet bazında satışlarını ve cirosunu 2013 yılının üzerine taşıdı. Tüm ürünlerde uygulanacak 5 yıl garanti ile bu ayki satışlarını yüzde 30 artırmayı hedeflediklerini belirten Toshiba Türkiye Distribütörü TNB A.Ş’nin Genel Müdürü Aytaç Biter, bu uygulamanın tüm dünyada ilk olduğunu söyledi. Aytaç Biter, “25 senedir Toshiba satıyoruz ve servis departmanımızın detaylı bir istatistiği var. Bizim ürünlerimizin arıza oranı endüstri ortalamasının 4’te biri kadar çıkıyor. Bu durumu müşterilerimiz lehine kullanmak ve Toshiba tercih eden müşterilerimize markamızdan daha uzun süre güvenle yararlanabilmelerini sağlamak için 5 yıl garanti avantajı sunuyoruz.
Daha önce denemelerini yaptığımız bu güvencenin faydalı olduğunu ve memnuniyet yarattığını görünce herkesin yararlanması için tüm kanallarımızda ve tüm ürünlerimize uygulamaya karar verdik. Bu sayede Toshiba kullanıcılarının toplam sahip olma maliyeti daha düşük olacak” dedi.

İlgili Makaleler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu