Vodafone RED'liler için yüzde 25'e varan indirim geldi

Vodafone Red dünyası, hayatı kolaylaştıran fırsatlarla Sevgililer Günü’nde abonelerine fırsatlar sunuyor.
Vodafone’luların hayatını kolaylaştıran Vodafone Red dünyası, Sevgililer Günü planları için popüler restoranlarda indirim avantajı sunuyor. Vodafone ile Papyon.com iş birliğiyle tüm Vodafone Red’liler, 40’dan fazla Papyon.com restoranında %25’e varan indirimden faydalanabiliyor.
Vodafone Red, Sevgililer Günü için restoran arama ve maliyet endişesini ortadan kaldırıyor. Rezervasyon yapmak ve indirimli yemek yiyerek keyifli bir Sevgililer Günü geçirmek Vodafone Red’le mümkün oluyor. Papyon.com, popüler restoranlar hakkında mutfak, bölge, etkinlik, bütçe gibi merak edilen birçok bilgiyi bünyesinde barındırıyor. Farklı mutfaklara sahip restoran seçenekleriyle birlikte rezervasyon yapmayı bir tıkla kolalaştırıyor.
Vodafone Red iş birliğiyle İstanbul’daki popüler restoranlarda %25’e varan indirimler 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de geçerli. İş birliği kapsamında yer alan restoranlar arasında Galata Muhallebicisi, Balık Osman, China Stix & Sushi, Fener Köşkü, Firehouse Maltepe, Fish of North, Fora Küçükyalı, Hardal, Marvin Beyoğlu, Palma d’Oro, Ranchero, Seyir Terrace, Yekta Restoran Nişantaşı gibi farklı damak tatlarına hitap eden şık ve popüler mekanlar yer alıyor.
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi: “Abonelerimizin hayatını kolaylaştırdığımız Vodafone Red dünyasında, uçtan uca iletişim hizmetlerine ek olarak sürekli yeni fırsatlar sunmayı hedefliyoruz. Bir Yemeksepeti markası olan Papyon.com’la yaptığımız iş birliğiyle Vodafone Red’lilere, İstanbul’un popüler restoranlarında %25’e varan indirim avantajı sunuyoruz. 14 Şubat’ta farklı mutfaklara sahip birbirinden seçkin restoranlarda keyifli bir Sevgililer Günü geçirmek için Vodafone Red’lileri Papyon.com restoranlarına davet ediyoruz. Bu vesileyle herkesin Sevgililer Günü’nü kutluyoruz. Belli dönemlerde değil yıl boyu süren fırsatlarla tanışmak için herkesi Vodafone Red dünyasına davet ediyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu