Vodafone Smart 6 ailesi tanıtıldı

Vodafone Türkiye, şimdiye kadarki en üstün özellikli akıllı cihazlarından oluşan Vodafone Smart 6 ailesini tanıttı. Vodafone Smart 6 ailesi; global Vodafone tecrübesiyle en son teknolojiyi sunan akıllı telefon Vodafone Smart 6’nın yanı sıra operatör markalı ilk 4G tablet Vodafone Smart Tab 6 ve Vodafone’un ilk giyilebilir teknoloji ürünü akıllı saat Vodafone Smart Watch 6’dan oluşuyor. Ailenin yıldızı Vodafone Smart 6, yalnızca 699 TL’lik özel fiyatıyla, 1 Temmuz’a kadar ön sipariş veren tüketicilerle buluşuyor. Global mobil iletişim uzmanlığını kullanarak sınırları kaldıran en son teknolojileri en uygun fiyatlarda sunmayı hedefleyen Vodafone, Türkiye’nin ilk 4G tableti Vodafone Smart Tab 6’yı da yine 699 TL’den satışa sunuyor.

Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt, Vodafone Smart 6 ailesinde yer alan cihazları Türkiye’deki herkesin rahatlıkla erişebileceği şekilde hazırladıklarını belirterek, şunları söyledi:

“Mart 2015 itibariyle Türkiye’de 72 milyonun üzerinde mobil abone bulunuyor. Bu 72 milyon GSM abonesinin yaklaşık %46’sı akıllı telefon kullanıyor. Ancak, Türkiye’de akıllı telefon satışları 11,6 milyon civarında. Dünyada dijital dönüşüm hızla gerçekleşirken, Türkiye için bu rakam çok az. Dijital dönüşüm vizyonumuz çerçevesinde, ülkemizde akıllı telefon penetrasyonunun artmasına katkıda bulunma hedefiyle ve artan mobil geniş bant kullanımını karşılayabilmek için dünya çapında en son teknolojileri, hem tasarım hem de teknolojik özellikler açısından en üstün telefonları en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Akıllı cihaz satışlarının artması, ülkemizde cari açığın dengelenmesi açısından da son derece önem taşıyor. Bu yaklaşımla ve bilinçle, herkes sadece 699 TL’ye en kaliteli akıllı telefonu alabilsin diye, bugün Vodafone Smart 6 ailesini sunarak, global Vodafone tecrübesiyle en son teknolojiyi tüm abonelerimiz için erişilebilir kılma iddiamızı sürdürüyoruz.”

İlgili Makaleler

Vodafone Smart 6 ailesinde yer alan cihazların teknik özellikleri ile ilgili bilgi veren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk ise şunları söyledi: “Vodafone Smart 6, ince tasarımına ek olarak, 151 gr ağırlığıyla, akıllı telefonda zerafet ve şıklık arayanlar için çok uygun bir seçenek oluşturuyor. 5,5 inçlik Full HD ekranıyla, piyasadaki tüm operatör markalı cihazlar arasında hem çözünürlük hem de genişlik açısından çok daha zengin bir ekran deneyimi sunan Vodafone Smart 6, otomatik parlaklık ayarlama teknolojisi sayesinde de içinde bulunulan ortamın ışığına uyum sağlayan ekran aydınlığını yakalıyor. Vodafone Smart 6, 13 MP arka ve 5 MP ön kamerası ile, hem normal hem de selfie fotoğraf konusunda kaliteli görüntüden ödün vermeyenlerin beklentilerini tam anlamıyla karşılıyor. 3000mAH batarya ömrü ile daha fazla kullanım süresi sağlarken, cihazları %40’a kadar daha hızlı şarj etme özelliğine sahip Qualcomm® Quick Charge™ teknolojisi sayesinde de daha hızlı şarj oluyor. 2 GB RAM’e sahip olan cihazımızın 16 GB’lık dahili hafızası da, SD kart ile 128 GB’a kadar çıkarılabiliyor. 150 Mbps hız kapasitesi ile 4G süpernet teknolojisine uyumlu olan Vodafone Smart 6’nın tüm özellikleri bir araya geldiğinde, kullanıcılara yarının teknolojisini bugünden sunarak, telefondan beklentilerini tabiri caizse 6’yla çarpıyor.”

Vodafone Smart 6’nın bir diğer benzersiz özelliğinin ise kullanıcılar arasında en çok tercih edilen uygulamaları özel fırsatlarla sunması olduğunu belirten Buruk, şöyle devam etti: “Hızla dijitalleşen tüketicilerimizin içerik konusunda artan ihtiyaç ve beklentilerini incelediğimizde; televizyon, spor, müzik, dizi, film, gazete ve kitap gibi içeriklerin çok tercih edildiğini gördük. Buradan yola çıkarak, çeşitli iş ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sonucunda, Vodafone Smart 6’yı benzersiz bir içerik portföyüyle hazırladık. Türkiye’deki futbol sevgisinden yola çıkarak, 1 yıllık Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi’ni kullanıcılarımıza Vodafone Smart 6 ile sunuyoruz. Ayrıca abonelerimiz, Vodafone TV’den 3 ay ücretsiz yararlanabilecek ve 5,5 inç ekranda zengin bir ekran deneyiminin tadını çıkarabilecek. Spotify, Hürriyet E-Gazete, Elle, Chip, Lezzet, Haftasonu, Atlas dergileri ve Seslenen Kitap gibi diğer popüler uygulamaları da Vodafone Smart 6 içinde hazır olarak getiriyor ve cazip fırsatlarla abonelerimizle buluşturuyoruz. Vodafone Smart 6’yı 699 TL’lik özel fiyatıyla ön sipariş veren abonelerimize sunuyoruz.

Operatör markalı ilk  4G tablet olan ve 150 Mbps’e kadar bağlantı hızlarını destekleyen Vodafone Smart Tab 6 ise yalnızca 406 gr ağırlığında ve 7,99 mm inceliğinde kusursuz bir tasarıma sahip. Vodafone Smart Tab 6’nın peşin satış fiyatı ise 699 TL olacak. Vodafone markalı ilk giyilebilir teknoloji ürünü olan Vodafone Smart Watch 6 akıllı saatimiz ise Android 4.3 ve iOS 7 üzerindeki tüm cihazları destekliyor. Günlük rutinin kolaylıkla takip edilmesini sağlayan Vodafone Smart Watch 6, Bluetooth kulaklık olarak kullanılabilen kadranıyla da öne çıkıyor.

Vodafone Smart 6 ve Vodafone Smart Tab 6, 1 Temmuz itibariyle 1.200 Vodafone Cep Merkezi’nde satışa sunulacak. Vodafone Smart Watch 6’yı da çok yakında satışa sunacağız.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu