GELECEK ETKİNLİKLER

CANLI WEBINAR - Ekim

Bulutta ERP mümkün mü?

Bulut şirketlere büyük bir esneklik, ölçeklenebilirlik ve hız kazandırıyor. CIO’ların bulut altyapısı sayesinde kendi veri merkezlerine yapacakları yatırımdan kurtulurken aynı zamanda bakım ve işletme süreçlerini de dışarıya aktarmış oluyor. Peki ama bugüne kadar şirketlerin kendi veri merkezlerinde çalışan ERP sistemlerini şirket dışına taşımak gerçekten de mümkün mü? CIO’ların en büyük endişelerinden biri olan bulut ERP’yi enine boyuna masaya yatırıyoruz. Bulut tabanlı ERP sistemlerdeki en büyük risk nedir? Buluta çıktığınızda bir daha geri dönüşü var mı? Regülasyonlar hangi konularda hangi sektörleri bağlıyor, yanlış bilinenler ve doğru metodolojiler… Hepsini bu webinarımızda tartışacağız.

CANLI WEBINAR - Ekim

Veri Merkeziniz Geleceğe Hazır mı?

Veri merkezi trendleri sürekli değişiyor. CIO’lar daha akıllı, otonom, kendi kendini yönetebilir veri merkezlerine ihtiyaç duyuyor. Yapay Zeka, makina öğrenimi, veri analitiği, IoT ve yeni nesil iletişim teknolojileri sebebiyle hızla artan ekstra kapasite ihtiyaçlarını karşılamak isteyen CIO’lar için doğru veri merkezi planlaması nasıl yapılmalı? Donanım, yazılım ve altyapı sorunları ile uğraşmadan, uzun süre boyunca kapasite artış ihtiyaçlarınızı çözecek doğru veri merkezi için neler yapmalısınız? Tüm bu soruların cevaplarını endüstri uzmanlarından dinleyeceğiz. Etkinliğimizi yakın zamanda veri merkezi yatırımı yapmayı planlayan tüm IT liderleri ile yapacağımız özel panelimiz ile tamamlayacağız. 

CANLI WEBİNAR - Ekim

Dijital Dönüşümün Liderleri

Dijitalleşmenin şirketleri kökten değiştirdiği yeni dönemde tüm CIO, CDIO ve CTO’ların üzerinde ciddi bir dijitalleşme baskısı var. Artık yönetim kurulları şirketlerinin dijital olgunlukları ile övünmek istiyorlar ancak CXO’lar için nereden başlanacağı muamma bir süreç dijital dönüşüm. Çekirdek IT operasyonlarının devamlılığı ve güvenliğini sağlamaya devam ederken teknoloji liderleri dijitalleşme ajandalarında neleri önceliklendirmeleri gerekiyor? Bu özel webinarımızda dijitalleşme olgunluklarını yükseltmiş CIO’lar, yolculuklarının zorluklarını, dönüm noktalarını ve özel deneyimlerini bizlerle paylaşacaklar.

CIO Webinar - Ekim

Dijital İş Ortamı

Dijitalleşmenin şirketleri kökten değiştirdiği yeni dönemde tüm CIO, CDIO ve CTO’ların üzerinde ciddi bir dijitalleşme baskısı var. Özellikle uzaktan çalışma, uzaktan yönetim, sanal masaüstü, video konferans ve güvenli bağlantılar ile işin sürekliliği daha da önem kazandı. Bu özel webinarımızda CIO’lar ile dijital iş ortamının günümüz endişelerini ve geleceğini konuşuyoruz. 

CANLI WEBINAR - Ekim

Siber Güvenlik ve CSOC

Her işletme bir gün siber güvenlik tehdidi yaşayacak. Saldırılar bu kadar yoğunlaşmasının arkasında ise organize suç örgütlerinin artık daha fazla başarıya ulaşmaları yatıyor. Siber güvenlik stratejilerinde köklü bir değişiklik yapması gereken şirketler artık daha hazırlıklı olmak zorunda. Siber güvenlik saldırılarından daha az hasarla çıkabilmek için saldırıyı zamanında tespit edebilmek kritik öneme sahip. Siber Güvenlik Operasyon Merkezleri ile bunu başarmak mümkün. Bu özel buluşmamızda siber güvenliğe olan yaklaşımınız nasıl değiştirmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.  

CANLI WEBINAR - Ekim

Buluta Taşınma Serüveni

İşletmeler dijital dönüşümü önceliklendirirken bulut bir seçenek olmaktan çıkıp, zorunluluk haline geliyor. Bulut dönüşümü doğru kararlar, iyi bir altyapı, regülasyonlara uyumluluk ve uzun süreli bir planlama gerektiriyor. Bu webinarımızda bütün operasyonlarını buluta taşımış CIO’ların yaşadıkları zorlukları, kazanımlarını ve aldıkları riskleri tartışacağız.

GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

Başa dön tuşu