Microsoft’tan ODC’ye iş ödülü

ODC İş Çözümleri, Microsoft Türkiye tarafından verilen “Yılın Özel Çözümler Geliştiren İş Ortağı” ödülünün sahibi oldu.

Dijital pazarlamanın her kanalında müşterilerine 360 derece çözümler sunan ODC İş Çözümleri, aldığı ödüllere bir yenisini ekledi. ODC İş Çözümleri, Microsoft Türkiye’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Microsoft İş Ortakları Ödül Töreni’nde “Yılın Özel Çözümler Geliştiren İş Ortağı – Kurumsal” kategorisinde ödüle layık görüldü.

ODC İş Çözümleri sektördeki başarısını aldığı ödüllerle taçlandırıyor. Microsoft Türkiye’nin ekosisteminde yer alan başarılı iş ortaklarını ödüllendirmek amacıyla her yıl düzenlediği Microsoft İş Ortakları Ödül Töreni’nde, bu yıl farklı kategorilerde ödüller sahiplerine ulaşırken, “Yılın Özel Çözümler Geliştiren İş Ortağı – Kurumsal” kategorisinde ipi göğüsleyen şirket ODC oldu.

Microsoft İş Ortakları Ödül Töreni’nde Microsoft Türkiye’nin başarısının mimarları olarak görülen iş ortakları bir araya geldi. İş ortaklarının satış, büyüme, çözüm geliştirme, bulut bilişim ve müşteri memnuniyeti performanslarına göre değerlendirilerek verilen ödüller, Microsoft Türkiye Genel Müdür Tamer Özmen tarafından sahiplerine verildi.

Ödül töreninde konuşma yapan Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen, Microsoft’un bulut yatırımları hakkında bilgi verirken, bulut teknolojisinin özellikle düşük maliyetleri nedeniyle şirketler açısından önemine işaret etti.

ODC İş Çözümleri CEO’su Oğuz Küçükbarak ise “Yılın Özel Çözümler Geliştiren İş Ortağı – Kurumsal” kategorisinde ödül aldıktan sonra şunları söyledi: “Microsoft ile uzun zamandır iş ortağıyız ve vizyonumuz çok örtüşüyor. Birlikte bilgi alışverişi yaparak iş fırsatları yaratıyoruz. Bu sene bulut için birlikte farklı projeler gerçekleştirdik. Sürdürülebilir büyüme vizyonumuz doğrultusunda iş hacmimizi önümüzdeki dönemde daha da geliştirerek birlikte yeni projeler planlıyoruz.”

ODC, en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında

E-posta ve SMS pazarlama, sosyal medya pazarlama, mobil pazarlama ve online anketler gibi dijital pazarlamanın her kanalında müşterilerine 360 derece çözümler sunan ODC, hem Türkiye’nin hem de EMEA Bölgesi’nin de en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında bulunuyor.

ODC, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 50 şirketinin belirlendiği Deloitte Technology Fast50 Türkiye’de üç kez üst üste yer almasının ardından, Avrupa, Orta Doğu, Afrika bölgesinin en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin sıralandığı, Deloitte Technology Fast500 EMEA listesinde 153’üncü sıraya yükseldi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu