Artık ChatGPT’ye kaydolmadan kullanmak mümkün!

Artık ChatGPT'ye kaydolma zorunluluğu olmadan kullanmak mümkün hale geliyor.

OpenAI, yapay zeka destekli sohbet botu ChatGPT’yi hesap oluşturmadan kullanılabilecek bir web sayfası başlattı. Bu adım, geniş kitlelere yapay zeka teknolojisinin faydalarını deneyimleme fırsatı sunuyor.

Microsoft’un desteklediği OpenAI, ChatGPT’nin hızla yayılan popülerliğinden yola çıkarak, artık kullanıcıların kaydolma veya giriş yapma zorunluluğu olmadan ChatGPT ile iletişim kurabilecekleri bir web sayfası başlattı. OpenAI’nin yaptığı açıklamaya göre, haftalık olarak 185 ülkede 100 milyondan fazla insan, ChatGPT’yi kullanarak yeni şeyler öğreniyor, yaratıcı ilham buluyor ve sorularına cevaplar buluyor. Artık kaydolma zorunluluğu olmadan bu deneyimi yaşamak mümkün hale geldi.

Ancak, kullanıcılar metin tabanlı sohbetlerinde girdikleri bilgilerin OpenAI tarafından yapay zeka teknolojisinin geliştirilmesi için kullanılabileceğini unutmamalı. Bununla birlikte, bu özellik hesap oluşturulup oluşturulmamasına bakılmaksızın Ayarlar bölümünden devre dışı bırakılabilir.

OpenAI, kullanıcılarına hesap oluşturmanın avantajlarına da dikkat çekiyor. Bu avantajlar arasında sohbet geçmişinin kaydedilip gözden geçirilebilmesi, sohbetlerin paylaşılabilmesi ve sesli sohbetler gibi ek özelliklerin kilidini açabilme bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu