GPT-4o, Geliştirilmiş Metin, Ses ve Görüntü Özellikleriyle Piyasaya Sürüldü!

OpenAI, GPT-4o’yu duyurdu! Bu yeni nesil model, gerçek zamanlı olarak metin, ses ve görüntüyü bir arada işleyebilme yeteneğiyle dikkat çekiyor. İşte GPT-4o’nun özellikleri ve detayları:

1. Gerçek Zamanlı Dil Çevirisi

GPT-4o, farklı diller arasında gerçek zamanlı çeviri yapabilme yeteneğiyle öne çıkıyor. Artık bir menüyü farklı bir dilde fotoğraflayıp GPT-4o ile sohbet ederek çevirisini yapabilir, yemeğin tarihini ve önemini öğrenebilir ve öneriler alabilirsiniz.

2. Süper Hızlı Tepki Süresi

GPT-4o, ses girişlerine sadece 232 milisaniye içinde yanıt verebilme yeteneğine sahip. Ortalama olarak ise bu süre 320 milisaniye gibi insanla konuşurkenki tepki süresine benzer.

3. Gelişmiş Görüntü İşleme

GPT-4o, mevcut modellere göre daha iyi bir görüntü anlama yeteneğine sahip. Paylaştığınız görüntüler hakkında daha detaylı ve anlamlı konuşabilir.

4. 50’den Fazla Dil Desteği

GPT-4o, metin işleme yeteneklerini 50’den fazla dilde geliştirdi. Artık daha fazla kullanıcı, kendi dillerinde daha kaliteli ve hızlı yanıtlar alabilecek.

5. Temiz ve Hızlı Kullanıcı Arayüzü

GPT-4o, kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Hem hızlı hem de kolay kullanım sunuyor.

GPT-4o, GPT-4 seviyesindeki zeka ile daha hızlı ve daha gelişmiş yeteneklere sahip. Bu model, insanlar için daha doğal ve etkileşimli bir yapay zeka deneyimi sunmayı amaçlıyor. Detayları keşfetmek için sabırsızlanıyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu