Zuckerberg: Quest 3, Apple Vision Pro’dan Daha İyi!

Meta CEO’su Mark Zuckerberg, Instagram hesabında Quest 3’ün Apple Vision Pro’dan daha iyi bir karma gerçeklik (MR) başlığı olduğunu savundu. Zuckerberg, Quest 3’ün daha uygun fiyatlı olduğunu ve daha geniş bir görüş alanına sahip olduğunu öne sürdü.

Quest 3, 499 dolara satılırken, Apple Vision Pro’nun fiyatı 3.499 dolar. Zuckerberg, Quest 3’ün Vision Pro’dan yedi kat daha ucuz olduğunu ve fiyatına göre daha iyi bir performans sunduğunu savundu.

Zuckerberg, Quest 3’ün Vision Pro’dan daha geniş bir görüş alanına sahip olduğunu ve daha ergonomik bir tasarıma sahip olduğunu da söyledi. Quest 3’ün daha hafif olduğunu ve daha uzun süre rahatlıkla takılabildiğini belirtti.

Zuckerberg, Apple’ı Vision Pro’da “ödünler” yapmakla eleştirdi. Vision Pro’nun daha yüksek çözünürlüğe sahip bir ekrana sahip olduğunu kabul etti, ancak Apple’ın ergonomiden ve konfordan taviz verdiğini savundu.

Zuckerberg’in konu ile ilgili açıklamasının tam metni şu şekilde; Sonunda Apple’ın Vision Pro’sunu denedim ve şunu söylemeliyim ki bundan önce Quest’in çoğu insan için daha iyi bir değere sahip olmasını bekliyordum, çünkü gerçekten iyi ve neredeyse yedi kat daha ucuz, ancak Vision Pro kullandıktan sonra Quest’in sadece daha değerli olduğunu düşünmüyorum. Quest’in daha iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum, nokta.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu