Hem şık hem kullanışlı: AOC e2451Fh

Monitör teknik özelliklerinin yanı sıra beyaz rengi ve şık tasarımıyla özellikle ofis kullanıcılarını fazlasıyla cezbedebilir.


24 inçlik (61 cm) AOC e2451Fh monitör oldukça şık beyaz bir yüzeye sahip Full HD ekran, en yeni LED arka aydınlatmalı LCD teknolojisini kullanıyor. Enerji verimli olan monitör iki milisaniyelik piksel tepki süresi ile de oyun sever kullanıcılar için de son derece uygun.

İlgili Makaleler

Monitör Style Line 51 serisindeki son teknoloji ürünü TN paneliyle donatılmış şekilde geliyor. 250 cd/m² parlaklığa, 1000:1 native kontrast oranına ve sadece 2 ms’lik tepki süresine sahip e2451Fh, bulanıklık ya da hayalet efekt olmadan iyi görüntüler sunuyor. Ofis uygulamaları, multimedya ve oyun için uygun olan çok yönlü Full HD bu monitör, cazip tasarımla birleşen sıra dışı görüntü kalitesi arayanlar için ideal bir seçim olabilir.

24 inçlik bu monitör görüntü sinyallerini analog VGA portundan ve dijital sinyallari DVI-D ya da HDMI’den alıyor. 3,5 mm’lik bir ses çıkışı ile ses, harici bir ses kurulumuna bağlanabilir. Eğilebilen bu monitor, çok sayıda kullanışlı yazılıma da sahip: “e-Saver” ve “Eco Modu” enerji tüketimini daha da azaltmak için akıllı görüntü modlarından yararlanırken, i-Menu ise monitör ayarlarının fare ve monitörün çerçevesi üzerindeki dokunmatik tuşlar ile kolayca değiştirilmesine olanak sağlıyor. “Screen+” ise büyük 16:9 ekranı, klavye kısa yollarıyla ulaşılabilen farklı çerçevelere bölen bir program. e2451Fh, 25 W’lık enerji tüketen gelişmiş LED arka aydınlatmaları sayesinde EPEAT Silver, TCO 6.0 ve Energy Star 6.0 gibi pek çok yüksek standartlı sürdürülebilirlik sertifikasının gerekliliklerini de yerine getiriyor. Monitörün KDV dahil 575 TL’lik bir fiyat etiketi bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu