Ofisinize zariflik katacak monitör: Philips 274E5

Etkileyici ve zarif bir tasarıma sahip olan Philips 274E5 model monitör, ofislerinde daha çok şıklığa önem verenlere hitap edecek bir ürün olarak dikkat çekiyor.

İlk olarak Philips 274E5’in ofisimizin masasında oldukça şık durduğunu söyleyerek başlayalım. 2.5 mm’lik çerçeve kalınlığı cihazın şık görünmesine fazlasıyla katkıda bulunduğu fikrindeyiz. 27 inç’lik monitörün neredeyse çerçevesiz bir yapısı bulunuyor. Monitör istenildiğinde VESA mount özelliği sayesinde duvara da monte edilebiliyor. Mat bir panele sahip monitörün sağ alt kısımda fiziksel tuşları yer alan bir kontrol paneli bulunuyor.  Biri MHL destekli olan iki adet HDMI yuvası ve bir adet VGA (F-Sub) görüntü bağlantı noktasına sahip. MHL teknolojisi, akıllı cihazlarınızı doğrudan monitöre bağlayabilir ve ekran olarak monitörü kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Ancak monitörün kutusunda HDMI kablosunun olmadığı gibi ne yazık ki MHL kablosu da çıkmıyor. Kutudan çıkanlar; bir adet VGA kablo, güç adaptörü, ses bağlantı kablosu, kılavuz, ve tanıtım CD’si bulunuyor.

Monitör 27 inç’lik mat AH-IPS panelin maksimum çözünürlüğü 1920 x 1080 piksel. Tepki süresi 5 ms olan cihaz oyun severler için de ideal.  20.000.000:1 dinamik kontrastı bulunan cihazın parlaklık değeri ise 250 cd/m2. 178 derece net görüş açısı sunan Phillips 274E5 canlı ve akıcı bir görüntü sunuyor. Monitörde ayrıca 2 adet 6W hoparlör yer alıyor. Monitöre, hiçbir ses sistemi bağlamadan bile gayet başarılı ses performansı sunuyor. Türkçe dil desteğine sahip monitörün menüsünde istediğiniz ayarları yapabiliyorsunuz. Ayrıca monitörün SmartImage ve TrueVision gibi yazılımlar ile de ekranınızı en iyi ayarlara getirebilmeniz mümkün.  Monitörün satış fiyatı 855 TL.

İlgili Makaleler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu